K nákupu tohto tovaru od nás navyše dostanete:
Záchytná vaňa na olej (olejová nádrž) ASTA 16206590. Nádoba na výmenu oleja v motore, na inštaláciu na montážnu jamu (tzv. kanálová vaňa). Technické parametre: Objem: 65 litrov Ší ... (Podrobný popis)
Osobný odber predajňa Rožnov:   7. 11. |
Odberné miesta:   12. 11. |
Doručenie na adresu:   12. 11. |
Nakup a získej
77 bodov
Alternatívne varianty k produktu Záchytná vaňa na olej, pre montážne jamy, objem 65 litrov - ASTA